Godziny otwarcia

poniedziałek: 9:00 – 15:00
wtorek – piątek: 9:00 – 18:00
sobota – niedziela: 10.00-19.00

Centrum Praskie Koneser

Dla szkół

Dla szkół

Nauka przez praktykę – miniciti, to idealne miejsce na szkolną wycieczkę!

miniciti, to jedyne takie miejsce w Polsce, gdzie dzieci mają możliwość poznania aż 13 miejsc pracy, doświadczając zabawy i nauki na prawdziwym sprzęcie.

To miejsce, gdzie dzieci w wieku szkolnym mają szansę pogłębiać swoją wiedzę w sposób praktyczny i angażujący. Poprzez uczestnictwo        w różnorodnych zajęciach, dzieci nie tylko zdobywają kompetencje przyszłości takie jak analityczne i innowacyjne myślenie, ale również uczą się samodzielności, podejmowania decyzji i współpracy z rówieśnikami. Nasze podejście skupia się na nauce przez doświadczenia, które stawia uczestników w centrum procesu edukacyjnego.

Wszystko to dzieje się na profesjonalnym sprzęcie takim jak np. kamery video, fantom czy specjalnie zaprojektowany na potrzeby miniciti melex. Zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowanych profesjonalistów, co gwarantuje wysoką jakość przekazywanej wiedzy.

Ponadto, nie zapominamy o aspektach ekonomicznych, ucząc dzieci zarządzania pieniędzmi, budżetem domowym oraz podejmowania mądrych decyzji zakupowych. Rozwijamy kompetencje przyszłości i przygotowujemy dzieci do wyzwań dorosłego życia.

Jedne zajęcia edukacyjne w miniciti trwają 45 minut. W czasie 2-godzinnego pobytu dzieci mają możliwość odbyć 2 zawody i zarobić 60 Miniasów brutto, ponieważ trzeba odprowadzić 10 Miniasów podatku (25  Miniasów netto za każde miejsce pracy). W pozostałym czasie dzieci mogą odwiedzić sklepik, bank lub swobodnie spędzić czas w przyjaznej przestrzeni wspólnej. Opis wszystkich naszych miejsc pracy znajdziesz tutaj.

Równe szanse dla wszystkich dzieci

Jeśli w Waszej grupie znajdują się dzieci ze środowisk narażonych na wykluczenie społeczne, chętnie pomożemy! Przed rezerwacją wizyty skontaktuj się z nami mailowo: hej@miniciti.pl lub telefonicznie: +48 22 247 22 25.

Jak się przygotować do wizyty?

Przed wizytą w miniciti zachęcamy do pobrania przydatnych materiałów informacyjnych gdzie wyjaśniamy krok po kroku, jak wygląda wizyta w miniciti.

FAQ

Dla dzieci w jakim wieku skierowane są zajęcia w miniciti?

Zajęcia edukacyjne w miniciti przeznaczone są dla dzieci w wieku szkolnym (7-15 lat). 

Kto może skorzystać ze wsparcia minicti?

Ze wsparcia minicti mogą skorzystać dzieci ze środowisk narażonych na wykluczenie społeczne. Jeśli jesteś przedstawicielem takiej grupy, prosimy o kontakt telefoniczny:+48 22 247 22 25 lub mailowy: hej@miniciti.pl

Z jakim wyprzedzeniem mogę dokonać rezerwacji dla grupy?

Rezerwacji należy dokonać minimum 14 dni przed planowaną wizytą.

Ile osób minimalnie i maksymalnie powinna liczyć grupa przy zakupie biletu grupowego? 

Grupa szkolna powinna liczyć minimalnie 10 osób, a maksymalnie 40 osób.

Ile kosztuje bilet dla opiekuna grupy?

Bilety dla opiekunów grupy są bezpłatne i przysługują na każde pełne 15 osób w grupie. Każdy dodatkowy opiekun musi mieć wykupiony bilet. Opiekunowi osoby z niepełnosprawnością przysługuje bezpłatne wejście. 

Czy bilet grupowy można kupić w kasie?

Bilety grupowe można kupić online i w kasie, jednak kupując bilet online można liczyć na atrakcyjniejsze ceny.

Warunkiem zakupu biletów jest rejestracja uczestników.

Mam problem z zakupem biletu - co robić?

W przypadku wszelkich problemów z zakupem biletów skontaktuj się z nami mailowo: hej@miniciti.pl lub telefonicznie: +48 22 247 22 25

Jak dostać fakturę za bilety?

Kupując bilet online zaznacz pole “potrzebuję fakturę”. Jeśli chcesz dostać fakturę za bilet zakupiony stacjonarnie to poinformuj o tym kasjera przed płatnością. 

Czy jest możliwość zwrotu biletu?

Nie ma możliwości zwrotu zakupionych biletów. Istnieje jednak możliwość przekazania biletu innemu uczestnikowi, który także musi się zarejestrować.

Czy materiały do pobrania dla nauczycieli wysyłacie na maila czy można pobrać je z Waszej strony?

Materiały edukacyjne dla nauczycieli wysyłamy mailem wraz z linkiem rezerwacyjnym. Na naszej stronie jest możliwość pobrania materiałów informacyjnych, które pomogą przygotować się dzieciom do wizyty.

Czy na miejscu jest toaleta?

Tak, toalety są zarówno w miniciti, jak i w Pasażu Konesera. Znajdziesz je naprzeciwko głównego wejścia do miniciti, tuż przy ruchomych schodach. 

Czy są toalety dla osób z niepełnosprawnościami?

Toalety dla osób z niepełnosprawnościami znajdują się w Pasażu Konesera. Znajdziesz je naprzeciwko głównego wejścia do miniciti, tuż przy ruchomych schodach. 

Czy na terenie miniciti jest szatnia?

Tak, na terenie miniciti są szafki depozytowe oraz wieszaki.

Czy na terenie miniciti jest możliwość zakupu picia/jedzenia?

W miniciti nie ma możliwości zakupu jedzenia oraz picia. Dla naszych klientów mamy kody zniżkowe do lokali gastronomicznych na terenie Centrum Praskiego Koneser.
W miniciti udostępnione jest bezpłatne poidełko dla dzieci.

Czy dzieci mogą przynieść własne jedzenie i picie do miniciti?

Do miniciti można wnieść własne jedzenie lub picie, ale należy je zostawić w szafkach depozytowych. Nie ma możliwości zabrania ich ze sobą na zajęcia edukacyjne.

UWAGA

Kochani, dzisiaj między 20:00 a 00:00 nastąpi przerwa w sprzedaży biletów!
Nasz system przejmuje eMi księgowa :)

UWAGA

Kochani, dzisiaj między 19:00 a 00:00 nastąpi przerwa w sprzedaży biletów! Nasz system przejmuje eMi księgowa :)

UWAGA

Kochani, dzisiaj między 18:00 a 00:00 nastąpi przerwa w sprzedaży biletów! Nasz system przejmuje eMi księgowa :)

UWAGA

Kochani, dzisiaj między 18:00 a 00:00 nastąpi przerwa w sprzedaży biletów!

Nasz system przejmuje eMi księgowa :)

UWAGA

Kochani, z przyczyn niezależnych od nas, miniciti będzie jutro (tj. 19.01) otwarte od godziny 10:00. Przepraszamy Was za wszelkie niedogodności.

Godziny otwarcia:

poniedziałek: 9.00-15.00
wtorek – piątek: 9.00-18.00
sobota – niedziela: 10.00-19.00