Godziny otwarcia

poniedziałek: 9:00 – 15:00
wtorek – piątek: 9:00 – 18:00
sobota – niedziela: 10.00-19.00

Centrum Praskie Koneser

Partnerzy

Partnerzy Strategiczni

ABB

ABB

ABB jest liderem technologicznym w obszarze elektryfikacji i automatyzacji. Dba o przyszłość świata, w którym zasoby wykorzystywane są w sposób zrównoważony. Nasze rozwiązania to połączenie myśli inżynierskiej, zaawansowanej konstrukcji urządzeń i oprogramowania. Wszystko po to, by usprawniać ich produkcję, transport i późniejszą obsługę. Czerpiąc z ponad 130 lat doświadczeń, obecnie blisko 105 000 pracowników ABB jest zaangażowanych we wprowadzanie innowacji, które stymulują transformację przemysłową.

BNP Paribas Bank Polska S.A

BNP Paribas

BNP Paribas Bank Polska S.A notowany od 2011 r. na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych jest częścią grupy bankowej BNP Paribas obecnej w 64 krajach. W Polsce jako bank uniwersalny o globalnym zasięgu kieruje usługi do Klientów detalicznych, Wealth Management, a także firm w segmentach mikro, MŚP i bankowości korporacyjnej. BNP Paribas jako Bank Zielonych Zmian wspiera Klientów w przechodzeniu na gospodarkę niskoemisyjną, ogranicza negatywny wpływ działalności operacyjnej na środowisko naturalne oraz inspiruje Klientów do podejmowania trafnych decyzji finansowych. Dzięki finansowaniu banku, ponad 40 tysięcy gospodarstw domowych korzysta z paneli fotowoltaicznych. Bank konsekwentnie realizuje również strategię finansowania przedsiębiorstw w Polsce, a także wspierania inwestycji strategicznych z punktu widzenia państwa oraz wywierających pozytywne wpływy: społeczne, ekonomiczne i środowiskowe.

Centrum Medyczne Damiana

Centrum Medyczne Damiana

Twoje zdrowie w centrum naszej uwagi.
Centrum Medyczne Damiana istnieje od 1994 r., i obecnie jest częścią Grupy Medicover. Oferuje szeroki zakres opieki medycznej, którą zapewnia Pacjentom w czternastu placówkach oraz w szpitalu. Pracują w nich lekarze wszystkich specjalizacji, z wieloletnią praktyką kliniczną zdobytą w wiodących placówkach polskich i zagranicznych.
Misję Centrum Medycznego Damiana najlepiej oddaje przesłanie – Z Damianem przez całe życie.
Centrum Medyczne Damiana współpracuje z prawie 100 przychodniami na terenie całego kraju. W 2021 roku CM Damiana uruchomiło sieć placówek zdrowia psychicznego pod szyldem MindHealth Centrum Zdrowia Psychicznego.
Placówki Centrum Medycznego Damiana zlokalizowane są w Warszawie, głównie przy stacjach metra oraz w Piasecznie.
Szczegóły www.damian.pl

Zakres świadczonych usług:

 • konsultacje lekarskie
 • badania laboratoryjne
 • badania diagnostyczne
 • usługi w ramach NFZ
 • Podstawowa Opieka Zdrowotna (w wybranych placówkach)
 • medycyna estetyczna
 • rehabilitacja
 • badania genetyczne

Empik

empik

Salony stacjonarne w całej Polsce, aplikacja mobilna i platforma www – znany wszystkim Empik to unikalny ekosystem sprzedaży z milionami produktów.  Półki stacjonarnych Empików z książkami, płytami, zabawkami czy artykułami papierniczymi uzupełnia bogata oferta online: elektronika, AGD, wyposażenie domu i ogrodu, kosmetyki, perfumy, akcesoria sportowe, aplikacja Empik Go z dostępem do audiobooków i ebooków czy bileteria.

Dla Empiku ważna jest dobra jakość edukacji, dlatego sklep w miniciti, oprócz spełniania marzeń dzieci, stawia na naukę poprzez zabawę. Na półkach młodzi pracownicy znajdą m.in. ciekawe książki, rozwijające wyobraźnię klocki czy wzmacniające różne kompetencje gry oraz typowe dziecięce „nagrody”, które sprawią przyjemność po pełnej wrażeń w pracy – kolekcjonerskie gadżety, zabawki i inne atrakcje.

Większość asortymentu jest stała, by dzieci mogły odkładać zarobione pieniądze na upatrzone przedmioty, wracając co jakiś czas do miasteczka. Nie zabraknie też ofert specjalnych przy współpracy z ciekawymi partnerami. Empik w miniciti jednocześnie odpowiada na bieżące trendy i okazje, np. dzieci będą mogły kupić prezenty z okazji dnia mamy czy świąt.

Fundacja Krupa Gallery

Galeria Krupa

Krupa Gallery skupia się na prezentowaniu aktualnej kondycji młodej sceny artystycznej w Polsce i Europie Wschodniej poprzez reprezentowanie zróżnicowanych grup wschodzących artystów z naciskiem na tematykę społecznie zaangażowaną. Krupa Gallery służy jako międzynarodowa platforma aktywnie wspierająca współprace między artystami i kuratorami.

Fundacja MultiSport

MultiSport Fundacja

Fundacja MultiSport zaprasza odwiedzających miniciti do klubu Zdrofit. Sieć Zdrofit to największa sieć fitness w Polsce, obecna m.in. w Warszawie, Trójmieście i w Szczecinie. Zdrofit to kluby, w których aktywność fizyczna jest dostępna dla każdego, kto chce zadbać o dobrą formę i zdrowie, ale również szuka społeczności, z którą może aktywnie spędzać czas wolny. Od początku swojej działalności marka Zdrofit skupia się na edukacji społecznej i promocji zdrowego, aktywnego stylu życia. Działania w tym zakresie należą także priorytetów Fundacji MultiSport, którą powołał w 2021 r. Benefit Systems, krajowy lider w obszarze świadczeń pozapłacowych oraz właściciel blisko dwustu klubów fitness, w tym sieci Zdrofit. Misją Fundacji MultiSport jest popularyzacja zdrowia i poszerzanie dostępności aktywnego stylu życia wśród wszystkich grup społecznych. Szkodliwy wpływ bezruchu społecznego, a z drugiej strony wciąż funkcjonujące w społeczeństwie stereotypy związane ze sportem, dały Fundacji motywację do organizacji działań na rzecz pokonywania tych barier. Fundacja z sukcesem rozwija m.in. program Aktywne Szkoły MultiSport, skierowany do uczniów szkół podstawowych i średnich.

Gazeta.pl

gazetapl

Gazeta.pl to jeden z największych portali internetowych w Polsce. Każdego dnia dostarcza milionom Polaków najświeższych informacji, rzetelnych porad oraz doskonałej rozrywki. Jest jedynym portalem z Deklaracją Redakcyjną opisującą podejście i zasady działania dziennikarzy, którzy chcą tworzyć internet na nowe czasy. Dziennikarki i dziennikarze Gazeta.pl odważnie zmieniają świat na lepsze, angażując się w walkę o równouprawnienie, prawa człowieka oraz ekologię. Portal jako jedyny posiada koordynatorkę treści ds. różnorodności i inkluzywności – Wiktorię Beczek. Jest także pierwszym portalem horyzontalnym, który w swojej strukturze wyodrębnił dział poświęcony środowisku (na czele Patryk Strzałkowski).

Gazeta.pl to medium multiplatformowe. Przygotowywane przez redakcję treści pojawiają się nie tylko na łamach Gazeta.pl, ale także w mediach społecznościowych i autorskich podcastach. Portal posiada też liczne serwisy tematyczne będące liderami w swoich kategoriach (m.in. eDziecko.pl, Plotek.pl, Moto.pl, Sport.pl).

Grupa Cichy-Zasada

Grupa Cichy-Zasada

Grupa Cichy-Zasada to największa grupa dealerska w Polsce z ponad 30-letnim doświadczeniem w branży. Jako Autoryzowany Dealer marek Volkswagen, Skoda, SEAT, CUPRA oraz Audi oferują szeroki wybór nowych pojazdów, a także kompleksowy serwis, zapewniając klientom wysoką jakość obsługi i profesjonalne doradztwo.

Oddziały Grupy Cichy- Zasada mieszczą się w 20 lokalizacjach w 9 polskich miastach, gdzie znajduje się już 25 salonów. W ofercie dealera pojawia się coraz więcej samochodów elektrycznych, które pozwalają w znacznym stopniu ograniczać produkcję CO2. Popularne „elektryki” nie emitują szkodliwych gazów, a produkcja niektórych modeli jest już neutralna dla środowiska. Nie zamierzamy obserwować przyszłości branży motoryzacyjnej – sami chcemy ją tworzyć.

IKEA

IKEA

Nazwa IKEA to skrót utworzony kolejno z pierwszych liter imienia i nazwiska założyciela firmy oraz nazw farmy i parafii, skąd pochodził (Ingvar Kamprad Elmtaryd Agunnaryd).

Wizją IKEA jest tworzenie lepszego codziennego życia dla wielu ludzi. Oferujemy funkcjonalne i dobrze zaprojektowane meble i artykuły wyposażenia domu, które łączą jakość i przystępną cenę. Jaki jest lepiej pomyślany dom według IKEA? Lepiej zorganizowany, przemyślany, funkcjonalny, spełniający nasze indywidualne potrzeby i oczekiwania, szyty na miarę. IKEA dąży do tego, by do 2030 roku stać się firmą o obiegu zamkniętym.

W 2023 roku IKEA posiada w Polsce 11 sklepów, ale także 9 Studiów planowania i zamówień IKEA. Niewiele osób wie, że Polska to drugi dom dla IKEA. Współpraca
szwedzkiej marki z Polską trwa już od ponad 62 lat, a co piąty produkt dostępny w sklepach IKEA na świecie, został wyprodukowany w naszym kraju. Z firmą w Polsce współpracuje prawie 100.000 osób, tak aby klienci mogli cieszyć się na przykład kultowymi fotelami STRANDMON, komodami HEMNES czy regałami IVAR.

Mastercard

Mastercard

Mastercard jest globalną firmą technologiczną działającą w obszarze płatności. Naszą misją jest włączanie i wspieranie rozwoju cyfrowej gospodarki, która przynosi korzyści wszystkim i wszędzie, oferując transakcje, które są bezpieczne, proste, inteligentne oraz łatwo dostępne. Dzięki bezpiecznemu wykorzystaniu danych, możliwościom naszej sieci i partnerstwom oraz ciągłej pasji, nasze innowacje i rozwiązania pomagają konsumentom, instytucjom finansowym, sektorowi publicznemu i przedsiębiorstwom, w pełni realizować swój potencjał. Łącząc siecią Mastercard ponad 210 krajów i terytoriów, realizujemy wizję zrównoważonego świata, który otwiera przed każdym bezcenne możliwości.

Radio ZET

Radio ZET

Radio Zet to jedna z największych i najpopularniejszych stacji radiowych w Polsce. Każdego dnia dociera do 4,5 miliona słuchaczy w całym kraju!

Na antenie Radia Zet słyszymy różnorodną muzykę, rzetelne informacje z kraju i ze świata oraz szeroko cytowane wywiady z czołowymi politykami. Radio Zet powstało w 1990 roku i od początku swojego istnienia stawia na profesjonalizm i silne osobowości dziennikarskie. Dzisiaj stacja jest ze swoimi słuchaczami od samego rana, kiedy to na antenie rozbrzmiewa pasmo “Dzień Dobry Bardzo!” i pojawia się polityczna rozmowa “Gość Radia Zet” prowadzona przez Bogdana Rymanowskiego. Radio Zet to nie tylko poważne audycje i muzyka. To właśnie u nas Szymon Majewski bawi słuchaczy, parodiując zarówno bohaterów sceny politycznej, jak i gwiazdy rodzimego show biznesu, a poczucie humoru i pomysły prezenterów wywołują uśmiech na twarzach naszych słuchaczy. Jednak Radio Zet to przede wszystkim doskonały towarzysz dnia, z którym można spędzać czas w domu, w pracy, czy w samochodzie. Tu rozbrzmiewają największe hity, tu jest pierwsze źródło informacji i to tu się dzieje! Radio Zet i już! 

TVN Warner Bros. Discovery

TVN

TVN Warner Bros. Discovery to wiodący podmiot na rynku mediów i rozrywki, który oferuje widzom zróżnicowane i najpełniejsze portfolio treści dostępnych w kinach, telewizji i w serwisach streamingowych.
Portfolio całej grupy obejmuje 33 kanały telewizyjne – w tym stacje ogólnodostępne (TVN, TVN7, TTV i Metro) oraz portfolio płatne (factualowe, lifestyle’owe, informacyjne, sportowe i filmowe). W ofercie nadawcy znajdują się kanały i platformy TVN, Discovery oraz kultowe marki i produkty należące wcześniej do WarnerMedia: HBO, stacje Cinemax i Cinemax2, kanały tematyczne Warner TV, Cartoon Network i Cartoonito. Do koncernu Warner Bros. Discovery w Polsce należą również jedne z największych platform streamingowych w Polsce: HBO Max™ – oferujący największe hity kinowe, niezapomniane klasyki oraz wielokrotnie nagradzane produkcje HBO Original i popularne seriale Max Original, Player – największy polski legalny serwis VOD, który umożliwia dostęp do bogatej biblioteki programów telewizyjnych we wszystkich kategoriach tematycznych, w tym produkcji pod marką Player Original oraz VOD.pl – serwis z obszerną biblioteką znanych i lubianych seriali, filmów oraz kultowych programów rozrywkowych dostępny bez opłat i zobowiązań. W Polsce częścią grupy jest także Warner Bros. Entertainment Polska, oddział zajmujący się dystrybucją filmów kinowych.

Viessmann

Viessmann

Viessmann jest wiodącym producentem nowoczesnych systemów grzewczych, przemysłowych i chłodniczych na świecie. Oferta firmy obejmuje kotły stojące i wiszące, kondensacyjne kotły grzewcze oraz systemy wykorzystujące energię odnawialną, w tym pompy ciepła, kolektory słoneczne, systemy fotowoltaiczne  i kotły grzewcze na biomasę.

Konsekwencja, wyprzedzanie obowiązujących trendów, przełamywanie barier w myśleniu oraz wiara w sukces, przynoszą firmie wymierne rezultaty nie tylko w postaci ilości sprzedanych urządzeń, wiodącego miejsca w branży, ale przede wszystkim zaufania, jakim od lat obdarzają firmę Partnerzy i Klienci. Tylko w ostatnim czasie marka otrzymała wyróżnienia m.in.: Złoty Laur Klienta, Laur Konsumenta, Dobra Firma, Budowlana Marka Roku, Solidny Pracodawca.

W zgodzie ze swoim hasłem „dla przyszłych pokoleń”, Viessmann, angażuje się w projekty, które pozwalają zmodernizować i usprawnić jakość energetyczną i ekonomiczną branży grzewczej. 

Sponsorzy

AMAkids Polska

Amakids

Aktywuj pełną moc mózgu!

AMAkids koncentruje się na rozwoju zdolności i zainteresowań dzieci. Szczególną uwagę zwracamy na rozwój kompetencji matematyczno-logicznych oraz rozwój zachowań przedsiębiorczych. Specjalizujemy się w tworzeniu programów edukacyjnych, które pomagają dzieciom lepiej i łatwiej zdobywać wiedzę i rozwijać się w dynamiczny sposób. 

Arytmetyka Mentalna™ wykorzystuje japońskie liczydło soroban w celu lepszego wykorzystania potencjału obu półkul mózgowych dziecka. Program ten jest naszą wizytówką, zdobył dotychczas uznanie rodziców, dzieci i nauczycieli w 28 krajach. 

Nasze metody dostępne są w ponad 100 miastach i miejscowościach oraz w ponad 300 oddziałach na terenie Polski. W naszych zajęciach łączymy zdobywanie wiedzy poprzez zabawę. Tworzymy angażujące i cyfrowe narzędzia pracy, które pozwalają nam skutecznie prowadzić zajęcia online z dziećmi na całym świecie. 

Air Products Sp. z o.o.

Air Products

Gazy techniczne i znacznie więcej 
Firma Air Products, działająca na rynku polskim od 30 lat, jest producentem dostawcą gazów technicznych, specjalnych, spożywczych, medycznych oraz suchego lodu.

Nasze produkty dostarczamy Klientom z różnych branż od spożywczej i ochrony zdrowia po energetykę, transport, branżę metalową, produkcję półprzewodników i eko-mobilność. Dodatkowo oferujemy sprzęt i materiały spawalnicze marki Veriforce® oraz usługi związane z robotyzacją procesów spawalniczych, w tym nowoczesne roboty współpracujące tzw. coboty.

Jesteśmy największym na świecie dostawcą helu oraz wodoru. Inwestujemy w źródła zeroemisyjnego wodoru dla mobilności, rozwijając nowoczesne technologie wodorowe, które zapewniają czystą energię dla transportu drogowego – samochodów osobowych, ciężarowych, autobusów – jak i transportu kolejowego.

Słyniemy z innowacyjności, doskonałości operacyjnej oraz zaangażowania w kwestie bezpieczeństwa i ochrony środowiska. Wspieramy lokalne projekty edukacyjne, współpracujemy ze szkołami i innymi ośrodkami edukacji, prezentując ekologiczne rozwiązania z wykorzystaniem gazów.

Naszym celem jest budowanie trwałych relacji z Klientami i społecznościami lokalnymi opartych na zrozumieniu ich potrzeb i wychodzeniu naprzeciw ich oczekiwaniom, a także prowadzenie działalności w sposób etyczny.

BEZALIN S.A.

Bezalin

BEZALIN S.A. to polski producent z ponad 150-letnim doświadczeniem. Nasza długa tradycja łączy się z nowoczesnym podejściem, gwarantując kolejnym pokoleniom innowacyjne i sprawdzone rozwiązania w zakresie technicznych wyrobów włókienniczych, rolniczych i pożarniczych. 

Specjalizujemy się w dostarczaniu wysokiej jakości produktów, odpowiadających potrzebom i wymaganiom Klientów wielu branż. Nasza firma to składowa czterech brandów, które są synonimem jakości i zaawansowanej technologii. 

Bezalin FIRE to znane i niezawodne węże pożarnicze, spełniające najwyższe normy bezpieczeństwa. Bezalin AGRO oferuje sznurki rolnicze i siatki do pras najwyższej jakości, zapewniające efektywność w rolnictwie. Bezalin SPORT dostarcza liny żeglarskie dla pasjonatów sportów wodnych, a Bezalin TECH proponuje szeroką gamę produktów powroźniczych, w tym liny i sznury, naturalne oraz syntetyczne, o zróżnicowanym zastosowaniu. 

OGNIOCHRON S.A.

ogniochron-logo

Firma OGNIOCHRON S.A. jest jednym z największych producentów sprzętu gaśniczego i ratowniczego w Europie Środkowo-Wschodniej. Nasze produkty cieszą się uznaniem zarówno na rynku krajowym, jak i międzynarodowym. Eksportujemy do Niemiec, Wielkiej Brytanii, Hiszpanii, Danii, Finlandii, Szwecji, Norwegii, Czech, Portugalii, Słowacji, Węgier, Litwy, Łotwy, Estonii oraz na Daleki Wschód.

Naszą receptą na sukces jest umiejętne połączenie know-how i doświadczenia sięgających lat pięćdziesiątych ubiegłego wieku ze świeżością, dynamizmem i innowacyjnością – zaletami, które charakteryzowały wiele przedsiębiorstw powstających w Polsce na początku lat dziewięćdziesiątych.

Produkujemy między innymi gaśnice proszkowe, płynowe, śniegowe, wodne mgłowe i motopompy pływające NIAGARA. Produkty marki OGNIOCHRON znajdują szerokie zastosowanie w biurach, magazynach, domach oraz różnego rodzaju pojazdach.

Nasze wyroby chronią i ratują mienie, a nierzadko także ludzkie życie. W razie potrzeby muszą być niezawodne, proste w obsłudze i skuteczne. Dlatego dokładamy wszelkich starań aby nasi klienci zawsze otrzymywali produkty najwyższej jakości w konkurencyjnych cenach. Jesteśmy dumni z faktu, że cieszymy się ich zaufaniem nieprzerwanie od ponad 30 lat.

SUBOR

Subor

„Jakość jest naszym celem” to motto firmy „SUBOR” założonej w 1990 r. Obecnie firma specjalizuje się w produkcji umundurowania dla straży pożarnej, miejskiej, policji, wojska i innych służb mundurowych. W ofercie handlowej posiadamy szeroki asortyment ubrań roboczych, rękawic, obuwia roboczego oraz innych  artykułów BHP i P. POŻ.  

Produkcja i dystrybucja realizowana jest zgodnie z PN-EN ISO 9001:2015 oraz AQAP 2110:2110:2016. W chwili obecnej zatrudniamy 165 osób.

W latach 2005 -2008, 2012-2015,2020 „SUBOR” został nagrodzony przez dziennik „Puls Biznesu”, tytułem „GAZELI BIZNESU” – klub najdynamiczniej rozwijających się firm w Polsce. W 2009 i 2012 r. PPHU “SUBOR” został wyróżniony tytułem “LODOŁAMACZE” w kategorii: – “Za szczególną wrażliwość społeczną i odpowiedzialność za politykę personalną uwzględniającą potrzeby osób niepełnosprawnych” W 2012,2005  zostaliśmy wyróżnieni w konkursie “Pracodawca – Organizator pracy bezpiecznej” organizowanym na szczeblu Okręgowym Inspekcji Pracy.

Atuty “SUBOR” to:

 • wysoko specjalizowana kadra
 • nowoczesny park maszynowy
 • duża różnorodność w doborze tkanin i wzorów ubrań
 • 30 lat doświadczenia w produkcji

SZCZĘŚNIAK Pojazdy Specjalne Sp. z o.o.

Szczęśniak

SZCZĘŚNIAK Pojazdy Specjalne Sp. z o.o. to rodzinna firma z polskim kapitałem, którą założyliśmy w 1992 roku w Bielsku-Białej. W tym też roku powołano w Polsce ratowniczą Państwową Straż Pożarną, a w lasach w okolicy Kuźni Raciborskiej miał miejsce największy pożar lasu w powojennej historii Polski. To właśnie te wydarzenia oraz brak profesjonalnego wyposażenia ówczesnych jednostek straży pożarnych w naszym kraju, w tym brak samochodów pożarniczych były impulsem do powstania naszego przedsiębiorstwa.

Zaczynaliśmy od niewielkiego zakładu remontującego samochody pożarnicze, by po ponad 30 latach działalności stać się czołowym producentem pojazdów specjalnych w Europie Środkowo-Wschodniej.

Każdego roku bramy naszego przedsiębiorstwa opuszcza około 280 nowoczesnych samochodów, które powstają pod okiem zespołu ponad 200 wykwalifikowanych pracowników w nowoczesnym zakładzie w Bielsku-Białej.

Ponad 30% całej produkcji przeznaczamy na eksport – do 30 krajów na czterech kontynentach. Największą produkowaną przez nas grupę pojazdów stanowią samochody pożarnicze. Ponadto użytkownikami powstałych w naszej firmie samochodów są również jednostki: wojska, Straży Granicznej, Policji, służb energetycznych czy gazowniczych oraz innych podmiotów.

Już ponad 30 lat rozwijamy polską myśl techniczną oraz pielęgnujemy przemysłowe tradycje na bazie rodzimego kapitału, będąc ambasadorem polskiej przedsiębiorczości.

Od początku istnienia prowadzimy również działalność w ramach społecznej odpowiedzialności biznesu. Jesteśmy dumni z bycia partnerem MINICITY i wspierania edukacyjnego projektu nauki przez doświadczenie, tym bardziej, że przygotowany w naszej firmie wóz pożarniczy będzie przemierzał uliczki Miasteczka Edukacyjnego.

Partnerzy Merytoryczni

Fundacja Młodzieżowej Przedsiębiorczości

Fundacja Młodzieżowej Przedsiębiorczości

Fundacja Młodzieżowej Przedsiębiorczości to pozarządowa organizacja pożytku publicznego, której celem jest przygotowanie dzieci i młodzieży do życia w warunkach gospodarki rynkowej oraz umożliwienie im zdobycia wiedzy i praktycznych umiejętności ułatwiających realizację planów zawodowych. Programy Fundacji, w których wzięło dotychczas udział ponad 8,5 miliona uczniów z całej Polski, przygotowują młodzież do wejścia na rynek pracy, uczą przedsiębiorczości i szeroko pojętej edukacji społeczno-ekonomicznej. Głównymi wartościami, jakimi kieruje się Fundacja są wiara w nieograniczony potencjał młodzieży oraz działanie na rzecz edukacji poprzez praktykę.


Fundacja działa w ramach Junior Achievement Worldwide, najstarszej i najszybciej rozwijającej się na świecie organizacji zajmującej się edukacją ekonomiczną młodzieży, obecnej w ponad 100 krajach. Pierwsza placówka Junior Achievement została utworzona w Stanach Zjednoczonych w 1919 roku. 
JA Worldwide, którego członkiem jest Fundacja Młodzieżowej Przedsiębiorczości otrzymało dwukrotną, w 2022 i 2023 roku, nominację do Pokojowej Nagrody Nobla.

Fundacja Szkoła z Klasą

Fundacja Szkołą z Klasą

Fundacja Szkoła z Klasą to organizacja pozarządowa, która od ponad 20 lat wspiera szkoły w zmianie, pomagając im stać się innowacyjnymi, otwartymi środowiskami, zaangażowanymi w rozwiązywanie problemów społecznych, takimi gdzie panują relacje oparte na wzajemnym szacunku i zaufaniu. Nasze programy pomagają młodym ludziom stawać się świadomymi i aktywnymi obywatelami, wzmacniają poczucie własnej wartości, rozwijają w nich poczucie sprawczości, odpowiedzialności za siebie i innych. Wzmacniamy pracę zespołową, współpracę, krytyczne myślenie i umiejętność rozwiązywania problemów. Bo jaka edukacja, taki świat.

W Polsce ze wsparcia fundacji korzysta rocznie ponad 10.000 nauczycieli i nauczycielek oraz ponad 400.000 uczniów i uczennic. Dzięki współpracy z partnerami z zagranicy z naszymi programami docieramy też co roku do 500.000 osób w Europie.

Jarosławski Adwokaci S.K.A.

Jarosławski Adwokaci

Kancelaria Jarosławski Adwokaci S.K.A. to firma prawnicza wspierająca klientów w sprawach dotyczących działalności gospodarczej, spółek, umów, nieruchomości, M&A i postępowań sądowych, jak również wszystkich problemów prawnych i biznesowych powiązanych z wyzwaniami pojawiającymi się każdego dnia w praktyce przedsiębiorców. 

Wśród klientów kancelarii znajdują się duże firmy między innymi z branży deweloperskiej, wydawniczej, e-commerce, produkcyjnej i IT, spółki zagraniczne inwestujące w Polsce, jak również mniejsze organizacje, inwestorzy i osoby indywidualne.

Z przyjemnością dzielimy się naszym czasem i doświadczeniem, wspierając wybrane projekty społeczne, takie jak miniciti. Wierzymy, że edukacja i budowa kapitału społecznego w tym przedsięwzięciu będzie miała duży, pozytywny wpływ na lokalną społeczność – i jesteśmy dumni, że możemy mieć w tym swój udział.

Partner Technologiczny

iKSORIS

Iksoris

System iKSORIS to kompleksowe narzędzie służące do zarządzania wydarzeniami i sprzedaży biletów, z którego korzystają największe organizacje związane z kulturą, turystyką, rozrywką i sportem w Polsce. Naszą misją jest dostarczanie nowoczesnych rozwiązań dla szeroko rozumianej branży biletowej. System iKSORIS jest wykorzystywany w muzeach, teatrach, kinach, obiektach turystycznych, centrach nauki, parkach rozrywki, ogrodach zoologicznych, a także na basenach i w obiektach sportowych. Na przestrzeni kilkunastu lat zaufało nam ponad 300 klientów, wśród których znajdują się tak rozpoznawalne instytucje, jak Kopalnia Soli „Wieliczka”, Teatr Wielki – Opera Narodowa w Warszawie, Muzeum Auschwitz-Birkenau w Oświęcimiu, ZOO Wrocław czy Aquapark Wrocław.

Partner Telekomunikacyjny

StarNet Telecom

Starnet

StarNet Telecom działa w branży telekomunikacyjnej od 2001 roku, świadcząc nowoczesne usługi telekomunikacyjne. Jest liderem w swoim segmencie w zakresie kompleksowej obsługi obiektów komercyjnych i handlowych. Jako właściciel i projektant jednej z największych sieci światłowodowych w Warszawie, oferuje różnorodne, kompleksowe rozwiązania telekomunikacyjne dla klientów biznesowych, zarówno w zakresie świadczenia usług, jak również budowy infrastruktury teletechnicznej oraz jej zarządzania. Swoją silną pozycję na rynku zbudował dzięki wieloletniemu doświadczeniu w obsłudze nieruchomości, indywidualnemu podejściu do każdego klienta, a także zespołowi ekspertów, którzy  dbają o najwyższy poziom świadczonych usług.

Obecnie firma obsługuje ponad 300 obiektów biurowych i handlowych na terenie całego kraju. Więcej informacji znajdą Państwo na stronie www.starnettelecom.pl

Partner Projektu

Centrum Praskie Koneser

Koneser

Centrum Praskie Koneser jest wielofunkcyjną przestrzenią, położoną w sercu warszawskiej Pragi. Wyróżnia się bogatą ofertą gastronomiczną oraz niezwykłymi propozycjami kulturalnymi i edukacyjnymi – z miniciti na czele. 

To unikalne miejsce czaruje bogactwem smaków, dzięki któremu nawet najmłodsi z chęcią poznają kuchnie świata. Do wyboru jest mnóstwo restauracji: Koneser Grill, Concept Food & Wine, AZIA, Bombaj Masala, Freya, ORZO, Spółdzielnia.Koneser, Setki Powodów i L’Osteria. Zaś wybitne słodkości serwuje Pijalnia Czekolady E. Wedel.

Filarami oferty kulturalno-rozrywkowej Konesera są Muzeum Polskiej Wódki, Muzeum Sztuki Fantastycznej oraz Magic Mind Museum, a także galerie sztuki. To też kluczowy punkt usługowy w tej części miasta. Znajdują się tu m.in. Centrum Medyczne Damiana, Ambassade Biologique Recherche, Eyebar oraz salon fryzjerski Beverly Hills.

Do Centrum Praskiego Koneser można dojechać zarówno transportem publicznym, jak i samochodem – pierwsza godzina parkingu jest darmowa.

UWAGA

Kochani, dzisiaj między 20:00 a 00:00 nastąpi przerwa w sprzedaży biletów!
Nasz system przejmuje eMi księgowa :)

UWAGA

Kochani, dzisiaj między 19:00 a 00:00 nastąpi przerwa w sprzedaży biletów! Nasz system przejmuje eMi księgowa :)

UWAGA

Kochani, dzisiaj między 18:00 a 00:00 nastąpi przerwa w sprzedaży biletów! Nasz system przejmuje eMi księgowa :)

UWAGA

Kochani, dzisiaj między 18:00 a 00:00 nastąpi przerwa w sprzedaży biletów!

Nasz system przejmuje eMi księgowa :)

UWAGA

Kochani, z przyczyn niezależnych od nas, miniciti będzie jutro (tj. 19.01) otwarte od godziny 10:00. Przepraszamy Was za wszelkie niedogodności.

Godziny otwarcia:

poniedziałek: 9.00-15.00
wtorek – piątek: 9.00-18.00
sobota – niedziela: 10.00-19.00