Warszawa, Centrum Praskie Koneser

Godziny otwarcia

poniedziałek: 9:00-14:00
wtorek–piątek: 9.00-19.00
sobota: 10.00-20.00
niedziela: 10.00-19.00

Centrum Praskie Koneser

O miniciti

miniciti, to miasteczko edukacyjne w którym rządzą dzieci!

To nie tylko zabawa, to nauka przez doświadczanie! W tej niesamowitej przestrzeni masz do wyboru aż 13 miejsc pracy, w których będziesz pracować na prawdziwych sprzętach i zarabiać Miniasy, które później wydasz w miasteczkowym Sklepiku Marzeń lub oszczędzisz w miasteczkowym Banku! Praca w jednym zawodzie trwa 45 min, podczas której zarobisz 30 Miniasów brutto, a 5 Miniasów odprowadzisz na podatek! Każda chwila spędzona w miniciti to odkrywanie, uczenie się i rozwijanie pasji do nowych dziedzin.
Zajęcia edukacyjne w miniciti przeznaczone są dla dzieci w wieku szkolnym (7-15 lat), a rodzic dziecka szkolnego nie 
musi towarzyszyć w wizycie! W miniciti mamy przeszkolonych Instruktorów, którzy zatroszczą się o dzieci!

 

Zostań kim tylko zechcesz!

miniciti to innowacyjna przestrzeń edukacyjna, stworzona z myślą o dzieciach w wieku szkolnym (7-15 lat). To miniaturowe miasteczko, w którym dzieci mogą wcielać się w różne role zawodowe i zdobywać swoje pierwsze, cenne doświadczenia i kwalifikacje w takich obszarach jak: bankowość, ekonomia, inżynieria, media, medycyna, motoryzacja, nowe technologie, profilaktyka zdrowia, projektowanie, przedsiębiorczość, sport, sztuka, bezpieczeństwo oraz odpowiedzialność społeczna biznesu. Nauczą się zarządzania swoimi finansami, podejmowania decyzji, pracy w zespole i oszczędzania. W miniciti dzieci uczą się przez doświadczanie i zdobywają praktyczne umiejętności.

 Sprawdź wszystkie dostępne miejsca pracy.

Zarabiaj Miniasy

 W miniciti dzieci poznają różne zawody poprzez wykonywanie zadań opracowanych przez profesjonalistów z branży. Ale czym byłaby praca bez wynagrodzenia? Za swoją pracę dzieci otrzymują wynagrodzenie wyrażone w Miniasach, a po odprowadzeniu podatku mogą wydać zarobione pieniądze w miasteczkowym Sklepiku Marzeń, albo zaoszczędzić 🙂

Decyzja należy do nich!

Odbierz kartę miniciti!

Każde dziecko odwiedzające nasze miasteczko edukacyjne otrzymuje wyjątkową kartę miniciti!  Dzieci korzystają z niej przez cały pobyt w miasteczku! Już podczas wybierania miejsca pracy jest ona potrzebna! Co więcej, dzieci otrzymują na nią wynagrodzenie – Miniasy oraz mogą również sprawdzić stan swojego konta miniciti. Każda karta posiada unikalny numer i wydawana jest na czas nieokreślony, a dzieci mogą spokojnie zabrać ją do domu i przywieźć z powrotem przy kolejnej wizycie!

Ucz się przez doświadczanie

To jedyne takie miejsce w Polsce, w którym młodzi mają okazję pracować na prawdziwych sprzętach i uczyć się od profesjonalistów! Nasze zajęcia edukacyjne trwają 45 minut, po których dzieci mogą wybrać się na zakupy do Sklepiku Marzeń lub skorzystać z naszej przestrzeni wspólnej.

Pomaganie jest fajne!

Twoja wizyta w miniciti pomaga innym dzieciom! Dowiedz się więcej tutaj.

Kierujemy się kilkoma ważnymi wartościami, które kształtują nasze działania:

RADOŚĆ

NIEZALEŻNOŚĆ

ODWAGA

ROZWÓJ I NAUKA

RÓWNOŚĆ I SZACUNEK

UWAGA

Kochani, dzisiaj między 19:00 a 00:00 nastąpi przerwa w sprzedaży biletów! Nasz system przejmuje eMi księgowa :)

UWAGA

Kochani, dzisiaj między 18:00 a 00:00 nastąpi przerwa w sprzedaży biletów! Nasz system przejmuje eMi księgowa :)

UWAGA

Kochani, dzisiaj między 18:00 a 00:00 nastąpi przerwa w sprzedaży biletów!

Nasz system przejmuje eMi księgowa :)

UWAGA

Kochani, z przyczyn niezależnych od nas, miniciti będzie jutro (tj. 19.01) otwarte od godziny 10:00. Przepraszamy Was za wszelkie niedogodności.

Godziny otwarcia:

poniedziałek: 9:00-14:00

wtorek–piątek: 9.00-19.00

sobota: 10.00-20.00

niedziela: 10.00-19.00