Godziny otwarcia

poniedziałek: 9:00-14:00
wtorek–piątek: 9.00-19.00
sobota: 10.00-20.00
niedziela: 10.00-19.00

Centrum Praskie Koneser

Wspieramy dzieci

Fundacja Miasto Dzieci – Inspirujemy, Uczymy, Wspieramy!

Od ponad 10 lat Fundacja Miasto Dzieci udowadnia, że nauka może być fascynująca! Naszym celem jest rozwijanie postaw przedsiębiorczych, obywatelskich i niezależności u dzieci. Organizujemy unikalne zajęcia edukacyjne, umożliwiające zdobycie praktycznych umiejętności i rozwijanie kompetencji przyszłości.

miniciti – Edukacyjne Miasteczko dla Młodych

Nowy projekt Fundacji to miniciti – wyjątkowe miasteczko edukacyjne dla dzieci w wieku szkolnym (od 7. do 15. roku życia), w którym młodzi wcielają się w różne role zawodowe, pracują i zarabiają miniasy!

🌟 Praktyczna Edukacja: w miniciti dzieci zdobywają wiedzę w sposób praktyczny i angażujący. Rozwijają kompetencje przyszłości, uczą się samodzielności, podejmowania decyzji i współpracy w grupie;
💼 Wynagrodzenie i Podatki: za swoją pracę dzieci otrzymują wynagrodzenie – w jednym zawodzie zarabiają 30 miniasów brutto. Po odprowadzeniu podatku mogą wydać swoje pieniądze w sklepiku marzeń, albo oszczędzić na kolejną wizytę. Uczą się zarządzania budżetem domowym oraz podejmowania mądrych decyzji zakupowych;
🏢 13 Stref Zawodowych: w miniciti do wyboru jest aż 13 miejsc pracy: bank, galeria sztuki, warsztat inżynierski, klub fitness, fabryka ciepła, komisariat policji, pracownia, radio, redakcja internetowa, serwis samochodowy, straż pożarna, studio telewizyjne oraz szpital.
🛠️ Praca na Profesjonalnym Sprzęcie: dzieci pracują na prawdziwym sprzęcie pod okiem profesjonalnych i doświadczonych Instruktorów;

Wsparcie Poprzez Bilety

Kupując bilet, wspierasz dzieci ze środowisk zagrożonych wykluczeniem społecznym, zapewniając im darmowy wstęp do miniciti;

Wsparcie Finansowe

Możesz również wesprzeć działania Fundacji Miasto Dzieci, przekazując 1.5% podatku lub dokonując wpłaty na konto Fundacji. W tytule przelewu wpisz: Na cele statutowe fundacji.

Każda złotówka ma znaczenie! 

Numer konta: 33 1240 3464 1111 0010 5778 1861.

Program Wspieramy Dzieci

W ramach programu wspieramy dzieci  udzielamy 75% zniżki na zakup biletów przez Fundacje, Organizacje i Stowarzyszenia, których podopiecznymi są dzieci ze środowisk narażonych na wykluczenie społeczne, lub w trudnej sytuacji materialnej. Ponadto oferujemy darmowe bilety dla dzieci zgłoszone przez opiekunów i nauczycieli grup zorganizowanych, na podstawie oświadczenia wystawionego przez szkołę, z którego wynika, że dziecko pobiera stypendium socjalne lub korzysta z dofinansowania posiłków szkolnych. 

Skontaktuj się z nami, chętnie pomożemy!

Dane do kontaktu: wspieramydzieci@miniciti.pl

Więcej informacji o Fundacji Miasto Dzieci znajdziesz na stronie: www.fundacjamiastodzieci.pl

 

PODZIEL SIE PODATKIEM 

Podaruj swoje 1,5% podatku Fundacji Miasto Dzieci! 

KRS: 0000511833

Fundacja Miasto Dzieci powstała w 2014 roku. Celem Fundacji jest kształtowanie postaw przedsiębiorczych, społecznych i obywatelskich wśród dzieci i młodzieży szkolnej. Organizujemy wyjątkowe zajęcia edukacyjne, dzięki którym dzieci poznają ideę zrównoważonego rozwoju, zdobywają praktyczne umiejętności i kreatywnie się rozwijają.

Jak to zrobić – to łatwe!

Krok pierwszy – Wejdź na https://www.podatki.gov.pl/ i zaloguj się do e-Urzędu Skarbowego. 

Krok drugi – Z listy po lewej stronie kliknij “Twój e-PIT”.

Krok trzeci – W przygotowanym zeznaniu znajdź pole “Przekaż 1,5% podatku na”. Jeśli robisz to po raz pierwszy kliknij “Wybierz organizację”, jeśli już wcześniej przekazywała/eś 1,5% podatku kliknij “Zmień organizację”.

Krok czwarty – Wpisz nasz numer KRS: 0000511833 i jeśli chcesz wskaż cel szczegółowy.

Krok piąty – Zaznacz odpowiednie zgody i zatwierdź zmiany.

Gotowe! Dzięki Twojej pomocy kontynuujemy naszą misję, tworząc fascynującą przyszłość dla dzieci. Jesteśmy wdzięczni za Twoje wsparcie i zaufanie!

 

UWAGA

Kochani, dzisiaj między 20:00 a 00:00 nastąpi przerwa w sprzedaży biletów!
Nasz system przejmuje eMi księgowa :)

UWAGA

Kochani, dzisiaj między 19:00 a 00:00 nastąpi przerwa w sprzedaży biletów! Nasz system przejmuje eMi księgowa :)

UWAGA

Kochani, dzisiaj między 18:00 a 00:00 nastąpi przerwa w sprzedaży biletów! Nasz system przejmuje eMi księgowa :)

UWAGA

Kochani, dzisiaj między 18:00 a 00:00 nastąpi przerwa w sprzedaży biletów!

Nasz system przejmuje eMi księgowa :)

UWAGA

Kochani, z przyczyn niezależnych od nas, miniciti będzie jutro (tj. 19.01) otwarte od godziny 10:00. Przepraszamy Was za wszelkie niedogodności.

Godziny otwarcia:

poniedziałek: 9:00-14:00
wtorek–piątek: 9.00-19.00
sobota: 10.00-20.00
niedziela: 10.00-19.00