Warszawa, Centrum Praskie Koneser

Godziny otwarcia:
poniedziałek: nieczynne
wtorek–piątek: 9.00-19.00
sobota: 10.00-20.00
niedziela: 10.00-19.00

Centrum Praskie Koneser

Wspieramy dzieci

Fundacja Miasto Dzieci od ponad 10  lat udowadnia, że nauka nie musi być nudna! Naszym celem jest inspiracja dzieci do rozwoju postaw przedsiębiorczych,  obywatelskich oraz kształtowanie niezależności. Dlatego organizujemy wyjątkowe zajęcia edukacyjne, które pozwalają dzieciom zdobywać praktyczne umiejętności i rozwijać kompetencje przyszłości. 

Naszym nowym projektem jest miniciti – wyjątkowe miasteczko edukacyjne dla dzieci w wieku szkolnym (od 7. do 15. roku życia). Młodzi mogą w atrakcyjny i interaktywny sposób wcielać się w różne role zawodowe i zdobywać pierwsze, cenne doświadczenia, ułatwiające im wybór ścieżki zawodowej  w przyszłości. Mają okazję pracować na prawdziwych sprzętach, uczyć się od profesjonalistów i zarabiać Miniasy, które potem wydadzą w miasteczkowym Sklepiku Marzeń, albo oszczędzą w miasteczkowym banku. To miejsce, które uchyla przed nimi drzwi dorosłego życia i wprowadza w realia przyszłej kariery. A wszystko odbywa się w formie zabawy, w atmosferze równości i szacunku. 

To pierwszy taki projekt non-profit w Polsce.

Kupując bilet do miniciti, nie tylko zapewniasz swojemu dziecku niezapomniane doświadczenia! Wspierasz tym samym dzieci ze środowisk zagrożonych wykluczeniem społecznym, zapewniając im darmowy wstęp do miniciti.

Jeśli jesteś nauczycielem lub opiekunem takiej grupy, prosimy o kontakt mailowy: wspieramydzieci@miniciti.pl. Zaplanujemy dla Was niezapomnianą wizytę!

Godziny otwarcia:

poniedziałek: nieczynne

wtorek–piątek: 9.00-19.00

sobota: 10.00-20.00

niedziela: 10.00-19.00