Warszawa, Centrum Praskie Koneser

Godziny otwarcia:
poniedziałek: nieczynne
wtorek–piątek: 9.00-19.00
sobota: 10.00-20.00
niedziela: 10.00-19.00

Centrum Praskie Koneser

Empik

Empik

empik

Salony stacjonarne w całej Polsce, aplikacja mobilna i platforma www – znany wszystkim Empik to unikalny ekosystem sprzedaży z milionami produktów.  Półki stacjonarnych Empików z książkami, płytami, zabawkami czy artykułami papierniczymi uzupełnia bogata oferta online: elektronika, AGD, wyposażenie domu i ogrodu, kosmetyki, perfumy, akcesoria sportowe, aplikacja Empik Go z dostępem do audiobooków i ebooków czy bileteria.

Dla Empiku ważna jest dobra jakość edukacji, dlatego sklep w miniciti, oprócz spełniania marzeń dzieci, stawia na naukę poprzez zabawę. Na półkach młodzi pracownicy znajdą m.in. ciekawe książki, rozwijające wyobraźnię klocki czy wzmacniające różne kompetencje gry oraz typowe dziecięce „nagrody”, które sprawią przyjemność po dniu pełnym wrażeń w pracy – kolekcjonerskie gadżety, łakocie, zabawki i inne atrakcje.

Większość asortymentu jest stała, by dzieci mogły odkładać zarobione pieniądze na upatrzone przedmioty, pracując kilka dni lub wracając co jakiś czas do miasteczka. Nie zabraknie też ofert specjalnych przy współpracy z ciekawymi partnerami. Empik w miniciti jednocześnie odpowiada na bieżące trendy i okazje, np. dzieci będą mogły kupić prezenty z okazji dnia mamy czy świąt.

Kierujemy się kilkoma ważnymi wartościami, które kształtują nasze działania:

RADOŚĆ

NIEZALEŻNOŚĆ

ODWAGA

ROZWÓJ I NAUKA

RÓWNOŚĆ I SZACUNEK

Godziny otwarcia:

poniedziałek: nieczynne

wtorek–piątek: 9.00-19.00

sobota: 10.00-20.00

niedziela: 10.00-19.00